Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Angelika Zielińska 2022-07-28 0 komentarzy

Producent maszyn rolniczych - kogo wybrać?

Producent maszyn rolniczych - kogo wybrać?

Prowadzenie własnego wielohektarowego gospodarstwa nie jest łatwe. Na szczęście można nieco wspomóc i przyspieszyć codzienną pracę poprzez zakup nowoczesnych sprzętów rolniczych. Takie rozwiązanie pozwoli osiągnąć jeszcze lepsze efekty, a także znacznie poprawi komfort pracy zatrudnianych osób. Mimo iż na rynku działa wiele firm (polskich i zagranicznych), to sporym zainteresowaniem cieszy się oferta fińskiej marki Valtra, która produkuje maszyny komunalne i rolnicze, a także ciągniki wykorzystywane podczas prac porządkowych na płytach lotnisk. 

Firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień, oferując niezawodne w działaniu sprzęty. Fiński producent maszyn rolniczych proponuje ciągniki, które idealnie nadają się do takich prac na roli jak:

  • koszenie łąk oraz pastwisk,
  • uprawa zbóż,
  • rozrzucanie, bronowanie i sadzenie,
  • uprawa specjalistyczna.

Maszyny mogą być również wykorzystywane przy prowadzeniu winnic i sadów. Traktory są w pełni kompatybilne z większością dodatkowych sprzętów stosowanych w gospodarstwie. 

Co ważne, firma zapewnia usługi serwisowe wraz z wymianą zużytych części na nowe (oryginalne). Na firmowej stronie można znaleźć listę dealerów działających w Polsce, którzy przeszli specjalistyczne szkolenie organizowane w siedzibie finlandzkiego producenta. Osoby zainteresowane ofertą mogą skontaktować się z przedstawicielami marki w celu omówienia szczegółów zakupu wraz z wyborem dogodnej formy finansowania. Co więcej, firma umożliwia także krótki wynajem maszyny wraz z pełnym serwisowaniem. To korzystna opcja, aby m.in. przetestować firmowy sprzęt i podjąć ostateczną decyzję o inwestycji. Na stronie zaprezentowano wszystkie dane techniczne oraz liczne zdjęcia proponowanych maszyn rolniczych.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!