Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Norbert Laskowski 2021-08-08 0 komentarzy

Pierścionki zaręczynowe: jak wybrać właściwy dla ukochanej?

Pierścionki zaręczynowe:  jak wybrać właściwy dla ukochanej?

Osoby rozglądające się za pierścionkiem zaręczynowym powinny zwracać uwagę na kilka kwestii. Dobrze, aby był on ponadczasowy, ponieważ trendy dość szybko się zmieniają, przez co biżuteria ta może stać się niemodna, a co za tym idzie – niechętnie noszona.  Właściciele salonów jubilerskich polecają często modele produkowane z żółtego złota, które jest kojarzone z prestiżem i elegancją. Ciepły odcień pasuje niemalże do każdej karnacji, a na dodatek pierścionki tego typu nie wywołują reakcji alergicznych.

Opisywane dodatki proponuje firma Aclari sprzedająca solidną i elegancką biżuterię na różne okazje. Jej założyciele chętnie doradzają, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać oraz tłumaczą, na co zwracać uwagę podczas poszukiwań. Podstawą są oczywiście preferencje ukochanej. Jeśli nosi ona na co dzień  srebro, wówczas warto zrezygnować ze złotej biżuterii. Nie bez znaczenia jest także jej styl życia oraz osobowość. Z reguły osoby ceniące sobie aktywność, stawiają na modele minimalistyczne i pozbawione dużych oraz rzucających się w oczy ozdób.

Poza wyglądem należy zwracać uwagę na rozmiar. Zbyt mały będzie powodować ból, natomiast zbyt duży zsunie się z palca. Osoby kupujący biżuterię w tajemnicy przed partnerką mogą zabrać do salonu pierścionek, jaki nosi, co ułatwi wybór odpowiedniej wielkości. Oczywiście w razie takiej potrzeby sklepy tego typu bardzo często oferują możliwość pomniejszania lub powiększania pierścionków. Znaczna część z nich jest zdobiona kamieniami, takimi jak diament, będący symbolem stałości, szafir, rubin, tanzanit czy szmaragd.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!