Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Maks Krawczyk 2021-09-05 0 komentarzy

Domy szkieletowe Śląsk (woj. śląskie)

Domy szkieletowe Śląsk (woj. śląskie)

Domy szkieletowe zawdzięczają swoją nazwę drewnianemu szkieletowi wypełnionemu izolacją termiczną, na którą składa się membrana wiatroizolacyjna lub wełna mineralna. Tworzy się je również z materiałów usztywniających oraz elementów prefabrykowanych dostarczanych na plac budowy. Przewagą takich obiektów nad innymi rozwiązaniami jest brak konieczności przeprowadzania prac mokrych, co sprawia, że są one wznoszone nie tylko wiosną czy latem, ale też jesienią oraz zimą. Najczęściej elewacja domów szkieletowych wykonywana jest z drewna. To naturalny i nietoksyczny materiał tworzący jedyny w swoim rodzaju mikroklimat we wnętrzach.

Firma proponująca nowoczesne domy szkieletowe na Śląsku udostępnia ofertę na witrynie drewhome.com.pl i zapewnia fachowe doradztwo wykwalifikowanych pracowników, którzy mają na koncie mnóstwo zrealizowanych zleceń. Proponują oni także domy szkieletowe w mazowieckim odznaczające się ciekawym designem, funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania. Odpowiednio ocieplone sprawiają, że można w nich mieszkać przez cały rok.

Podstawą takich obiektów są betonowe fundamenty, wyżej wspomniane drewno, gwoździe oraz metalowe łączniki odporne na działanie korozji. Powstają one w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu są gotowe do zamieszkania w ciągu zaledwie kilku tygodni. Ich szkielety są tworzone w technologii suchej, przez co nie jest konieczne robienie przerw niezbędnych do stwardnienia betonu lub cementu. Budynki te cechują się lekką konstrukcją oraz łatwością przebudowywania lub rozbudowywania.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!