Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Maks Krawczyk 2021-01-06 0 komentarzy

Domki letniskowe do wynajęcia w Zawoi

Domki letniskowe do wynajęcia w Zawoi

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem osadababiogorska.pl można zapoznać się z atrakcyjną ofertą wynajmu całorocznych domków letniskowych zlokalizowanych w pobliżu Babiogórskiego Parku Narodowego oraz Babiej Góry. Z okien rozprzestrzenia się niezapomniany widok na góry, który z pewnością zachwyci każdego gościa.

Możliwość przyjazdu w góry wspólnie z psem

Bliskość najpopularniejszych szlaków turystycznych powoduje, że na rezerwację domków najcześciej decydują się miłośnicy gór oraz właściciele zwierząt domowych, w tym głównie psów, z którymi mogą każdego dnia odbywać piesze, długie wędrówki. Warto podkreślić, że właściciele osady nie mają nic przeciwko domowym pupilom, co nie zdarza się zbyt często. 

Jakie są ceny wynajmu?

Domki letniskowe w Zawoi można zarezerwować niemal o każdej porze roku - wystarczy wybrać jeden z dostępnych obiektów i potwierdzić online swój przyjazd wraz z członkami rodziny czy znajomymi. Koszt wynajmu jest zależny przede wszystkim od liczby gości (każdy domek pomieści maksymalnie 6 osób) oraz terminu rezerwacji. Nieco wyższe ceny obowiązują przede wszystkim w sezonie turystycznym, dlatego najlepiej zabukować sobie pokoje z odpowiednim wyprzedzeniem.

Najważniejsze zalety zawojskich domków letniskowych 

Turyści przebywający na terenie Osady, chwalą sobie przede wszystkim życzliwość oraz nieocenioną pomoc ze strony właścicieli, a także bogate wyposażenie dostępnych domków. Jednak największą korzyścią jest oczywiście bliskość natury i przepiękny widok na pasma górskie.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!