Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Konrad Michalak 2019-04-19 0 komentarzy

Zapraszamy na zajęcia plastyczne dla dzieci

Zapraszamy na zajęcia plastyczne dla dzieci

Aby dziecko nie straciło zainteresowania tworzeniem, warto zapoznać je z różnymi formami sztuki. Farby, kredki i biała kartka to nie wszystko. Zajęcia plastyczne dla dzieci obejmują również takie techniki jak:

  • decoupage,
  • origami,
  • malowanie piaskiem,
  • rysowanie za pomocą długopisu 3D,
  • tworzenie figur z baloników,
  • malowanie na różnych podłożach (m.in. ceramika, płótno),
  • tworzenie ozdób z filcu.

Tego typu kreatywne warsztaty dla przedszkolaków prowadzi ModraSova. W ofercie znajdują się też zajęcia organizowane w okresie świątecznym. Zimą maluchy przygotowują własną bombkę, wiosną natomiast malują wydmuszki. Dzięki takiej formie aktywności przedszkolaki nie tylko poznają różne formy wyrazu artystycznego. W ten sposób rozwija się też motoryka mała dłoni. Zajęcia dodatkowe w przedszkolu nie muszą być więc nudne i jednolite. Wszystkie oferowane warsztaty są autorskie i skierowane do osób opiekujących się małymi dziećmi, np. w przedszkolach czy świetlicach. Tego typu zajęcia to kreatywne, niecodzienne spędzenie wolnego czasu. Maluchy świetnie się podczas nich bawią, a wykonane prace cieszą oko dzieci i ich rodziców. 

W katalogu dostępnym na stronie internetowej firmy przedstawiona jest szczegółowa oferta zajęć. Każde z proponowanych warsztatów są dopasowane do wieku przedszkolaków pod względem formy prowadzenia i nauczania danych umiejętności. Cena zajęć zależy przede wszystkim od liczby uczestników. Ciekawe, niespotykane sposoby realizacji zadań plastycznych spodobają się wszystkim kilkulatkom biorącym udział w warsztatach. Zajęcia będą fascynującym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!