Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Witold Kołodziej 2019-06-09 0 komentarzy

Niesamowite dekoracje świąteczne w Centrum Handlowym

Niesamowite dekoracje świąteczne w Centrum Handlowym

Jedną z godnych polecenia tego typu firm jest działająca od 2014 roku pracownia z Poznania, która oferuje ręcznie tworzone dekoracje, wyróżniające się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o detale. Pracujące w PRACOWNI ŁADNIE doświadczone dekoratorki w trakcie realizacji zleconych im projektów wykorzystują niekonwencjonalne materiały oraz autorskie rozwiązania. To sprawia, że stworzone przez nie ozdoby są unikalne i przyciągające uwagę.

Wśród propozycji pracowni znajdują się wielkoskalowe realizacje dla obiektów handlowych i galerii. Są one dostosowane do dużych wysokości oraz przestrzeni i spełniają wymagania przepisów techniczno-budowlanych.

Proponowane przez pracownię świąteczne dekoracje do centrum handlowego to m.in. projekty inspirowane polską tradycją wykonywania łańcuchów bożonarodzeniowych. Dekoracje podwieszane, składające się z długich, papierowych łańcuchów choinkowych w kolorze złotym, stanowią ciekawe połączenie tradycji z nowoczesnością i są wyjątkową odsłoną wyrafinowanego minimalizmu.

Oczywiście to nie jedyna propozycja dekoracji bożonarodzeniowych poznańskiej pracowni. Zarządcy centrów handlowych mogą mieć inny pomysł na udekorowanie na okres świąteczny wnętrz tych obiektów i wówczas dekoratorki starają się sprostać ich oczekiwaniom. Doceniają, gdy ich klienci już na wstępie współpracy mają przygotowany krótki brief, który zawiera informacje o miejscu i rodzaju dekoracji. Po pierwszym spotkaniu z klientem pracownia przygotowuje projekt, który z kolei jest prezentowany na następnym wspólnym spotkaniu. Jeżeli klient decyduje się na dalszą współpracę, dekoratorki przystępują do realizacji zlecenia.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!