Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Filip Głowacki 2019-06-25 0 komentarzy

Autoryzowany serwis toyoty w Poznaniu

Autoryzowany serwis toyoty w Poznaniu

Poszczególni producenci samochodów wyznaczają różne okresy czasu pomiędzy obowiązkowymi przeglądami serwisowymi. Różne są także przebiegi, po których należy takiego przeglądu dokonać. Kierowca nie musi pamiętać o tym, kiedy powinien pojechać na taki przegląd, gdyż nowoczesne samochody same podpowiadają, jak mocne jest zużycie poszczególnych elementów. Najważniejszą kwestią w sprawdzaniu stanu auta jest wykonywanie tego w autoryzowanym punkcie, który posiada odpowiednie narzędzia, oprogramowanie komputerowe oraz mechaników znających każdą śrubkę w samochodzie.

Wizyty w serwisie samochodowym Toyota Ukleja to czysta przyjemność. Każdy kierowca może umówić wizytę w serwisie korzystając z podanych na stronie internetowej numerów telefonów lub z dedykowanej aplikacji. Już podczas samego pobytu autem zajmą się specjaliści, natomiast kierowca może umilić sobie czas oczekiwania, siedząc na wygodnej kanapie z doskonałą kawą. 

Toyota posiada wiele modeli pojazdów i autoryzowany serwis Toyoty w Poznaniu jest w stanie obsłużyć każdy z tych modeli, zarówno najnowsze wydania pojazdów, takie jak choćby Toyota Corolla, Camry czy Rav4, po bardzo klasyczne, jak model Celica. Koszty wynikające z obsługi serwisowej są niewielkie w porównaniu z zakresem prac, jakie przy tej okazji są wykonywane. Podczas tradycyjnego przeglądu wykonywana jest wymiana oleju, filtrów oraz elementów układu hamulcowego. Po przejechaniu ponad 100 tysięcy kilometrów w silnikach napędzanych paskiem rozrządu konieczna jest wymiana również tego elementu. 

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!